Jak sprawdzić godziny otwarcia firmy?

Masz zamiar przyjechać do sklepu lub do firmy i zastanawiasz się w jakich godzinach dana firma jst otwarta? Zanim wyjedziesz, warto sprawdzić godziny otwarcia.

 

Google zawsze odpowie na Twoje pytanie

Najprostszą możliwością jest sprawdzenie godzin otwarcia w Google. Po wpisaniu nazwy firmy w wyszukiwarkę ukaże się nam adres, mapa dojazdu oraz godziny otwarcia w połaćzeniu z dniami tygodnia. Wielkim ułatwieniem jest oznaczenie "otwarte" lub "zamknięte", które Google zaznacza na podstawie aktualnej godziny.

Strona www

Chcąc sprawdzić godzinę otwarcia warto wejsc na stronę firmy. Takie dane zazwyczaj znajdują się w stopce lub zakładce "Kontakt". Na stronie internetowej często jest dodatkowa informacja o miejscu parkingowym, utrudnieniach w dojedźcie lub informacja jak dojechać komunikacją miejską. W przypadku, kkiedy poszukiwane informację nie są dla nas jasne, warto zadzwonić pod wskazany numer telefonu i osobiście potwierdzić czas przyjmowania interesantów.

Media społecznościowe

Dobra baza wiedzy dotycząca godzin otwarcia. Znajdziemy ja zazwyczaj w bocznym panelu strony lub w zakładce "Informację". Warto również przejrzeć kilka postów, gdzie mogą się znajdować informację o ewentualnych zmianach. Będąc na profilu konta społecznościowego można napisać wiadomość z zapytaniem o godziny otwarcia. Możemy liczyć, że uzyskamy odpowiedź bardzo szybko.


Drukuj