FoodMedLaw

FoodMedLaw to firma, która specjalizuje się w doradztwie w zakresie prawa żywnościowego, kosmetycznego i farmaceutycznego.

Jakie usługi oferuje swoim klientom firma FoodMedLaw?

Firma FoodMedLaw zajmuje się kwestiami prawnymi dotyczącymi obrotu, oznakowania i reklamy suplementów diety, produktów kosmetycznych, wyrobów medycznych, produktów leczniczych, suplementów diety oraz standardowych środków spożywczych i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego.

Specjalizacja firmy FoodMedLaw

Firma FoodMedLaw specjalizuje się między innymi w przeprowadzaniu Klientów przez proces uzyskania zezwolenia Komisji Europejskiej na wprowadzenie do obrotu nowej żywności (novel food), wsparciu Klientów w postepowaniach przed organami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz przed Głównym Inspektorem Sanitarnym, przygotowywaniu opinii prawnych, sporządzaniu umów handlowych, weryfikacji oznakowania m.in. suplementów diety, a także w udzielaniu pomocy przy wprowadzaniu do obrotu produktów, których jednym ze składników jest CBD.

Marta Łanoch FoodMedLaw
Telefon: +48 602 416 066
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj