Tanie-Dekoracje

To firma, która na rynku istnieje już od siedmiu lat. Specjalizuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną produktów pochodzących z branży florystycznej, dekoracyjnej, ślubnej, komunijnej czy urodzinowej. Ich siedziba mieści się w Podolanach, w małopolskiej miejscowości. To właśnie tam mieści się świeżo powstały magazyn oraz biuro połączone z punktem sprzedaży wysyłkowej. Inwestycja w te obiekty znacznie skróciła czas realizacji zamówień.

Motywem przewodnim firmy Tanie-Dekoracje jest to, by systematycznie wzrastała liczba zadowolonych klientów. By zwiększyć tę satysfakcję nie spoczywają na laurach, cały czas podnoszą swą wiedzę z zakresu dekoracji okolicznościowych przeznaczonych do bardziej prywatnego jak i publicznego zastosowania. Firma posiada doskonałą kadrę pracowników, która dba, by zakupy dokonywane w sklepie internetowym były jak najbardziej łatwe i przyjemne. Pozostają cały czas w kontakcie ze swym klientem czy to telefonicznym czy mailowym. Firma podchodzi indywidualnie do każdego zamówienia, w pełni angażując się w cały proces od przyjęcia zlecenia, aż po jego wysyłkę.

Tanie-Dekoracje.pl

F.H.U. DEKORIS Dorota Barańska

Podolany 117

34-142 Leńcze

NIP: 5512310545

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://tanie-dekoracje.pl/

Kontakt telefoniczny:

Sabina - 50037152987

Kasia - 534182987

Dorota - 696752987


Drukuj