News

Energetycy PGE GiEK pielgrzymowali na Jasna Górę

21 i 22 sierpnia odbyła się 36. Pielgrzymka Energetyków, Elektryków i Elektroników na Jasną Górę. W Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w intencji energetyków i ich rodzin oraz o bezpieczną i stabilną pracę modliło się ok. 3 tys. osób. Liczną grupę pielgrzymów stanowili pracownicy elektrowni ze spółki PGE GiEK.

McDonald’s z dostawą pod Twoje drzwi! Ciesz się ulubioną kanapką w domu lub biurze dzięki Glovo

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta, w tym także Piotrków Trybunalski. Mieszkańcy mogą składać zamówienia z restauracji McDonald’s z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym.

Lekarze wystawili już 75,5 mln elektronicznych zwolnień

Polscy lekarze wystawili już ponad 75,5 mln elektronicznych zwolnień lekarskich . Rekordowy był pod tym względem marzec 2020 roku, kiedy to wystawiono 3,3 mln zaświadczeń.

Jak osłonić się przed ulicznym gwarem lub wzorkiem wścibskiego sąsiada?

Letni wypoczynek we własnym ogrodzie to przyjemna perspektywa pod warunkiem, że naszego spokoju nie zakłócają zerkający zza płotu sąsiedzi czy przypadkowi przechodnie. Jak stworzyć przy domu przytulny azyl, gdzie będziemy czuli się swobodnie i komfortowo?

Zaproszenie na konferencję prasową "Bezpieczny senior - stop manipulacji nie daj się oszukać"

Stowarzyszenie MANKO - Głos Seniora mają przyjemność zaprosić Państwa na konferencję prasową inaugurującą nową edycję projektu Bezpieczny Senior - Stop Manipulacji, nie daj się oszukać. Konferencja odbędzie się 30 czerwca 2021 r. (środa) o godzinie 11:00 w Restauracji Wiślany Ogród/Statek Sobieski obok Mostu Dębnickiego, vis a vis Hotelu Sheraton w Krakowie.

Już 7 lipca nastąpi wielkie otwarcie ALDI w Parku Handlowym Galeria - Modlińskaw Warszawie. Będzie to dziewiąty sklep sieci w mieście

W środę 7 lipca o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy dziewiąty sklep ALDI w Warszawie, który zlokalizowany będzie w Parku Handlowym Galeria - Modlińska przy ul. Starowiślna 2. Poza stałym asortymentem dla mieszkańców codziennie czekać będą świeże produkty – owoce, warzywa, wypiekane na miejscu pieczywo, a wszystko w najwyższej jakości i w dobrych cenach. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje sięgające nawet do 50%, ponadto w dniu otwarcia pojawi się foodtruck z poczęstunkiem, rozdane zostaną torby z produktami marek własnych ALDI.

Dawca z tatuażem – historia uratowanego życia

Mając tatuaż nie można zostać dawcą szpiku? To nieprawda. Rejestrując się w bazie potencjalnych Dawców nie trzeba nawet tego zgłaszać. Żeby skutecznie obalić mit związany z tatuażami i dawstwem szpiku, Fundacja DKMS po raz kolejny przygotowała akcję edukacyjną #DobryWzór.

Uniwersalne rozwiązania i system dopasowany do potrzeb

O rozwiązaniach stosowanych w różnych typach obiektów, systemowym podejściu do projektowania dróg ewakuacyjnych oraz zagrożeniach dla ich efektywności opowiada Piotr Kosmowski, Szef Działu Techniki i Rozwoju w G-U Polska.

Nowe miejsce dla miłośników motocykli

Warsztaty, pokazy nowoczesnych i unikalnych modeli motocykli, jazdy testowe. Ponadto spotkania z ekspertami, zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów. To tylko niektóre z atrakcji, które od 20 maja do 27 czerwca czekają na miłośników dwóch kółek w specjalnie zaaranżowanej przez BMW Inchcape Polska strefie „BMW Urban Garage”, położonej nad Wisłą przy ul. Wioślarskiej 6 w Warszawie. Osoby, które chcą doświadczyć jeszcze większej dawki emocji, mogą wziąć udział w specjalnym konkursie, w którym nagrodą główną będzie motocykl R 1250 GS.

0
mieszka w Polsce
0
stanowią kobiety
0
to mężczyźni
0
wynosi przyrost naturalny