News

Nowe centrum szkoleniowe firmy Viega

Firma Viega uruchomiła w Gdańsku swoje nowe centrum szkoleniowe, gdzie odbywają się cykliczne warsztaty dla instalatorów, projektantów i partnerów handlowych. Dla uczestników przygotowano showroom z kompletną ekspozycją produktów, stanowisko montażowe oraz komfortową salę przystosowaną do prezentacji multimedialnych.

Mleczne ciasteczka

Dzieciaki Mleczaki mają dla Was przepis na mleczne ciasteczka, które nie tylko świetnie smakują, ale sprawiają, że zapotrzebowanie na witaminy A, D, E i K mamy zaspokojone, nie wspominając o elementach takich jak wapń czy białko. Oto przepis.

Nauczycielom należy się dodatkowa ochrona zdrowotna

Nauczyciele nie mają łatwo – to wie większość z nas. Po pierwsze mają bardzo odpowiedzialną i stresującą pracę (kto ma dzieci, ten wie). Po drugie, wbrew pozorom, są jedną z grup najbardziej narażonych na choroby zawodowe. Według ostatnich danych Instytutu Medycyny Pracy wyższy współczynnik zapadalności na choroby zawodowe na 100 tys. pracujących mają tylko górnicy i rolnicy. Wśród tych pierwszych ma on wartość 216,4, w sektorze rolnictwa, leśnictwa, łowiectwa i rybactwa to już tylko 27,9, a w edukacji 22,9. W efekcie w 2019 roku nauczyciele stanowili aż 13% wszystkich nowych przypadków chorób zawodowych.

Energetycy PGE GiEK pielgrzymowali na Jasna Górę

21 i 22 sierpnia odbyła się 36. Pielgrzymka Energetyków, Elektryków i Elektroników na Jasną Górę. W Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w intencji energetyków i ich rodzin oraz o bezpieczną i stabilną pracę modliło się ok. 3 tys. osób. Liczną grupę pielgrzymów stanowili pracownicy elektrowni ze spółki PGE GiEK.

McDonald’s z dostawą pod Twoje drzwi! Ciesz się ulubioną kanapką w domu lub biurze dzięki Glovo

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta, w tym także Piotrków Trybunalski. Mieszkańcy mogą składać zamówienia z restauracji McDonald’s z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym.

Lekarze wystawili już 75,5 mln elektronicznych zwolnień

Polscy lekarze wystawili już ponad 75,5 mln elektronicznych zwolnień lekarskich . Rekordowy był pod tym względem marzec 2020 roku, kiedy to wystawiono 3,3 mln zaświadczeń.

Jak osłonić się przed ulicznym gwarem lub wzorkiem wścibskiego sąsiada?

Letni wypoczynek we własnym ogrodzie to przyjemna perspektywa pod warunkiem, że naszego spokoju nie zakłócają zerkający zza płotu sąsiedzi czy przypadkowi przechodnie. Jak stworzyć przy domu przytulny azyl, gdzie będziemy czuli się swobodnie i komfortowo?

Zaproszenie na konferencję prasową "Bezpieczny senior - stop manipulacji nie daj się oszukać"

Stowarzyszenie MANKO - Głos Seniora mają przyjemność zaprosić Państwa na konferencję prasową inaugurującą nową edycję projektu Bezpieczny Senior - Stop Manipulacji, nie daj się oszukać. Konferencja odbędzie się 30 czerwca 2021 r. (środa) o godzinie 11:00 w Restauracji Wiślany Ogród/Statek Sobieski obok Mostu Dębnickiego, vis a vis Hotelu Sheraton w Krakowie.

Już 7 lipca nastąpi wielkie otwarcie ALDI w Parku Handlowym Galeria - Modlińskaw Warszawie. Będzie to dziewiąty sklep sieci w mieście

W środę 7 lipca o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy dziewiąty sklep ALDI w Warszawie, który zlokalizowany będzie w Parku Handlowym Galeria - Modlińska przy ul. Starowiślna 2. Poza stałym asortymentem dla mieszkańców codziennie czekać będą świeże produkty – owoce, warzywa, wypiekane na miejscu pieczywo, a wszystko w najwyższej jakości i w dobrych cenach. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje sięgające nawet do 50%, ponadto w dniu otwarcia pojawi się foodtruck z poczęstunkiem, rozdane zostaną torby z produktami marek własnych ALDI.

0
mieszka w Polsce
0
stanowią kobiety
0
to mężczyźni
0
wynosi przyrost naturalny